KONST / Litografier / Färglitografi 14808129
nr 1480 8129
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
"Cykeltur med Leo". Signerad, numrerad 288/290. Färglitografi, bildmått: 34x43 cm, yttermått inklusive ram: 50x56 cm
Kondition: saknar glas
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:46:31
1/8 18:25:36